Колишнього голову юстиції Одеської області Романа Сауляка може бути призначено до Міноборони України відповідальним із закупівель, повідомляється в Telegram-каналі Ірочка розповість, пише Стіна.

Вказується, що Сауляк людина в Одесі добре відома. Почав шлях із УБОЗ та транспортної міліції на Одещині. Злі язички згадують, що, будучи співробітником правоохоронних органів, не раз потрапляв до СІЗО і навіть встиг побувати.

Докладнішу інформацію про його роботу в юстиції та в Чорноморському порту обіцяють незабаром викласти на каналі.

Стверджується, що зараз він ходить під слідством по дачі хабарі. Один із його вірних підлеглих Вітя Сердюк — очолює ФДМ на Одещині. Він перебуває під слідством за 190 статтею, що стосується заволодіння майном шахрайським шляхом.

Ще один підлеглий Сауляка — колишній голова Інституту судової експертизи Юрій Чердинцев, котрий ще під час роботи в юстиції відповідав у Сауляка за реєстраторів.

Популярні новини зараз
В Україні індексація пенсій отримала "добро": хто отримає надбавку вже у серпні Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення
Показати ще

Уточнюється, що це Чердинцев, який відтиснув колишню будівлю мін'юсту в самому центрі Одеси. Хлопець просто викрав пам'ятник архітектури, переписавши на маму.

Ця компанія, як стверджується, вже пакет валізи, щоб переїхати до Києва та працювати до Міноборони України.

Нібито Сауляк знайомий з Умаровим ФДМ і планує зайти на закупівлі. Але автор пише з надією, що кадрова лава не така коротка.