Данило Гетьманцев знову опинився в центрі уваги після того, як стало відомо про наявне майно у його декларації за 2022 рік. За вказаними даними, народний депутат орендує квартиру у Франції для своєї дружини та двох синів.

Однак найцікавіше – це вартість оренди, яка вселяє повагу сумою в 9 923 007 гривень.

Данило Гетманцев. Фото: скрін youtube
Данило Гетманцев. Фото: скрін youtube

Опинившись у Франції, родина Гетьманцева тимчасово влаштувалась у квартирі, що належить компанії Les Hauts D'Esmeralda, зареєстрованій у Верхній Савої. Ця фірма, що займається нерухомістю, має у бенефіціарах матір Данила Гетьманцева, Олену Гетьманцеву.

Задеклароване майно Гетьманцева / фото: французький Держреєстр
Задеклароване майно Гетманцева / фото: французький Держреєстр

Популярні новини зараз
Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку Водіїв легко можуть оштрафувати за увімкнений кондиціонер: чому це відбувається
Показати ще

Нардеп також поділився інформацією про свої матеріальні активи, включаючи дві години: Rolex і Franck Muller. Незважаючи на відсутність вказівки вартості цих предметів, вони привертають увагу.

У його декларації також зазначено колекцію з 15 картин 20–21 століть, яка залишилася без конкретної оцінки.

Задеклароване майно Гетманцева / фото: Держреєстр
Задеклароване майно Гетьманцева / фото: Єдиний реєстр декларацій

Нерухомі активи депутата доповнюють автомобіль TOYOTA AVALON 2008 року випуску, а у банківських сховищах Гетьманцева та його дружини накопичено понад півмільйона гривень та кілька тисяч євро.

Такі деталі з декларації ставлять під сумнів і викликають питання щодо фінансового боку життя українських політиків, залишаючись загадкою для громадськості.

Також наш портал розповідав, нардеп, упійманий на хабарі Мустафі Наєму, отримав у спадок 3 млн гривень

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що в 8 разів бідніша за дружину: скільки заробив за 2022 рік прем'єр Шмігаль

Вам буде цікаво дізнатися, чи депутат від ОПЗЖ спокійно розкошує на пенсії за гроші українців: такі виплати і не снилися людям