В Одеській поліції зазвучав двигун амбітності, коли співробітники вирішили обдурити тендер на купівлю транспортного засобу вартістю понад мільйон гривень.

Про ці масштабні плани стало відомо завдяки публікації в системі електронних закупівель Prozorro.

Тендери на закупівлю Skoda Octavia Style 2.0 TDI / фото: скріншот Prozorro
Тендери на закупівлю Skoda Octavia Style 2.0 TDI / фото: скріншот Prozorro

Ретельні деталі тендеру не залишають байдужими: передбачувана вартість автомобіля складає 1 325 000 гривень. Документація наголошує, що у планах відомства – придбання автомобіля Skoda Octavia Style 2.0 TDI. Терміни доставки також значні – до 15 березня 2024 року.

Відомо, що поліція розглядає інші моделі з аналогічними характеристиками, але за умови, що машина була випущена не раніше 2023 року.

Популярні новини зараз
Чекайте на повістку до суду: борги за комуналку вибиватимуть із новою силою В Україні знайшли мобілізаційну "оазу": виконують план з мінімумом скандалів Повинно списати 1 гривню, на рахунку – мінус 20: від "Київстару" йдуть клієнти через нові правила Платіжки будуть із "сюрпризом": українцям двічі поспіль підвищили тариф
Показати ще

Skoda Octavia Style 2.0 TDI / фото: офіційний сайт Skoda
Skoda Octavia Style 2.0 TDI / фото: офіційний сайт Skoda

У період війни та гострої економічної нестабільності, де кожна гривня на рахунку, такі витрати викликають питання серед громадськості.

Також цікавий той факт, що на офіційному сайті виробника новий автомобіль з аналогічними характеристиками оцінюється майже на півмільйона дешевше, що ставить під сумнів обґрунтованість зазначеної у тендері вартості.

Технічні характеристики автомобіля / фото: скріншот з документа тендера
Технічні характеристики автомобіля / фото: скріншот з документа тендера

Також варто виділити список технічних вимог, що пред'являються до автомобіля – підігрів сидінь, круїз-контроль, камера заднього виду та безліч інших інноваційних опцій, які роблять автомобіль не просто засобом пересування, а справжнім "розумним" транспортним засобом.