Нащадки запевняють, що через рейдерські схеми клініка була вилучена у прямих спадкоємців лікаря – його дітей.

За словами сина Данили Зубицького – Ігоря, після підробки документів, рейдерського захоплення будівлі клініки, зловмисники поспіхом за безцінь «скинули» вкрадене майно перекупникам – компанії відомого чесько-українського олігарха Томаша Фіали «Dragon Capital». Зараз в будівлі клініки розташувалась Київська школа економіки одіозного екс-міністра економіки Тимофія Мілованова.

На думку Ігоря Зубицького, для громадськості зрозумілим є факт, що перекупники, скоріш за все, діяли у змові з рейдерами, а отже несуть за це пряму юридичну відповідальність. «Взагалі вся ця ситуація мені дуже нагадує події Голодомору 33-го року, коли відверті нелюди за буханку хліба скупали у населення золото, сімейні дорогоцінності та інше коштовне майно, - заявив син лікаря.

«Остання надія у цій битві - на Касаційний господарський суд. Ми знаємо багато випадків, коли судді все ж таки виносили законні рішення і ставали на бік справедливості. Ми також знаємо й таки випадки, коли за відверто неправові рішення судді не тільки губили власну кар’єру, алей втрачали буквально все. Але я вірю, що це не наш випадок, і судді, які розглядають цю дуже резонансну справу, винесуть законне рішення та стануть на бік справедливості, - зауважив син всенародно відомого лікаря Ігор Зубицький.

Популярні новини зараз
Залишився місяць: Пенсійний фонд терміново попередив одержувачів виплат "Не ведіться на це": адвокат розповів про популярну аферу газовиків Журналісти показали як Порошенко підривав обороноздатність країни: «Заробляв на війні» 65-річним українцям пощастить двічі: як зміниться розмір пенсії
Показати ще