9 лютого стався жахливий обстріл Немишлянського району Харкова, що призвело до загибелі семеро людей, серед яких троє дітей. Знищено також 15 будинків, які повністю вигоріли. У ці важкі миті необхідна була не лише гуманітарна допомога, але й підтримка з боку обранців народу.

Проте, здивуванням для багатьох стало те, що Вікторія Кинзбурзська, народний депутат України, яка представляє цей округ, не з'явилася на місці подій і не надала допомогу своїм виборцям. Вона виявилася відсутньою в гущі подій, навіть коли містяни активно надавали допомогу та несли гуманітарку на місце трагедії.

Мешканці Харкова обурені відсутністю підтримки від свого обранця та питають себе, наскільки потрібний такий депутат, який не допомагає своїм співгромадянам у складний момент. Багато з них вважають, що обранець повинен був бути в центрі подій, допомагаючи потерпілим і координуючи допомогу.

Ситуація підкреслила важливість наявності відданих та відповідальних представників влади, які готові допомагати своїм співгромадянам у найважчі часи. Відсутність Вікторії Кинзбурзської на місці трагедії викликає запитання про її ефективність та здатність представляти інтереси свого виборчого округу.