У Кривому Розі існує ритуальна служба-монополіст, наживається на родинах загиблих військових. У місті організували лише одну приватну фірму-монополіста, яка займається похованням військовослужбовців. Близьких полеглих воїнів змушують платити готівкою за поховання.

Про це розповідають журналісти BIHUS.Info.

Мова йде про фірму "Ритуал плюс", в яку родини загиблих військових направляє сам військкомат після повідомлення про трагічну новину.

У Кривому Розі наживаються на похованні загиблих бійців. Фото: скриншот Youtube
У Кривому Розі наживаються на похованні загиблих бійців. Фото: скриншот Youtube

Місто начебто виділяє 25 тисяч гривень на одного полеглого бійця, і близькі на ці гроші можуть замовити у компанії-монополіста усе необхідне для того, щоб провести ритуал прощання із воїном.

Популярні новини зараз
Звична їжа вдарить по гаманцю: як змінилися ціни на олію, вермішель та сосиски Російський слід у київському метро? Українці знайшли те, чого не очікували на 3 роки війни В Україні почнуть готувати школярів до реального життя: скасовують 11-річку та змінюють предмети Процедура буде обов'язковою: кому готувати гаманці після опалювального сезону
Показати ще

Зі сплачених грошей лише 2500 грн йде у бюджет міста, а решту беруть готівкою або на приватну картку.

Рідні полеглих захисників розповідають, що нерідко у "Ритуал плюс" використовують виділені гроші "під нуль" та нав'язують інші послуги, які й так виділяє військова частина.

Згідно відомостей у реєстрі, "Ритуал плюс" очолює Андрій Васільєв.

За 2022 рік він задекларував менше 600 тисяч гривень. Однак за останні декілька років в нього з'явилося дві автівки вартістю 100 тисяч доларів, одна з яких оформлена на його 70-річну матір Раїсу Васільєву.

Журналісти стверджують, що протягом 2022-2023 років у мами Васільєва з'явився цілий автопарк та декілька квартир.

Також на Раїсу Васільєву оформлено апартаменти в Одесі — 10 поверховий комплекс "Каліпсо", вартість якого складає 100 тис $.

У Кривому Розі наживаються на похованні загиблих бійців. Фото: скриншот Youtube
У Кривому Розі наживаються на похованні загиблих бійців. Фото: скриншот Youtube

Окрім того, на літню жінку оформлено ФОП, яку активно використовує її син.

У виданні зазначають, що таку схему у Кривому Розі навряд чи можна було б організувати без впливу влади, однак міська рада стверджує, що не обирала ніякої конкретної компанії.

Нагадаємо, шикарне життя за бюджетні гроші: голова спортивного клубу ЗСУ ховає дорогий автопарк та елітні маєтки

Раніше ми писали про те, що лікарню в Житомирі ремонтуватимуть за завищеними цінами: як з тендером пов'язують фірму скандального Романа Гринкевича

Також, київський депутат-олігарх приховує в декларації цивільну дружину: журналісти "спалили" її соцмережі