Не виключено, що з метою розвідки. А допомагає їй в цьому ГО «Стоп Корупція». Про це йдеться у розслідуванні на сайті Comments.UA.

Журналісти з’ясували, що 51% акцій «Інкас Дубай» належить громадянину Узбекистану та росії Улугбекхону Максумову. А серед інвесторів компанії є Адам Делімханов - поплічник Рамзана Кадирова та депутат держдуми росії, який брав участь у збройному вторгненні до України та був серед кадирівців під час захоплення Маріуполя.

Про прямі зв'язки «Інкас Дубай» та власника цієї компанії з російською владою свідчать фотографії в соціальних мережах, активне спілкування зі спецслужбами держави-агресорки, представниками російського державного апарату та терористами, пишуть Comments.UA.

«Інкас Дубай» має сумнівну репутацію, пов’язану зі спробами уникнення санкцій та співпраці з країнами, визнаними міжнародним співтовариством як держави-терористи, та з представниками визнаних терористичними спільнот. Ідеться про роботу Інкас Дубай у країнах СНД, у тому числі Білорусі й Чечні. Зокрема, ще з 2014 року керівництво Інкас Дубай вживало заходів для постачання бронетехніки терористам із так званих «ЛДНР», - йдеться у матеріалі.

Популярні новини зараз
Monobank "заморожує" особисті кошти українців: хто може залишитися без копійки "Земля затремтить під ногами": ясновидець Герман побачив точний рік перемоги України Одні поїдуть, інші не доживуть: як зміниться Україна у найближчі 15 років Доведеться платити по 8,79 грн за кВт: енергетики попередили всіх споживачів
Показати ще

А тепер «Інкас Дубай» розраховує потрапити на український оборонний ринок шляхом оспорювання законності контракту на виробництво бронеавтомобілів, який виконувала українська компанія «УкрАрмоТех» на замовлення Держприкордонслужби, вважають розслідувачі.

Журналісти наголошують, що цей оборонний контракт носив закритий характер, проте його деталі якимось чином стали відомі «Інкасу» та українській ГО «Стоп Корупція». Це з’ясувалося, коли «антикорупціонери» надіслали листа до Держприкордонслужби, вимагаючи відповіді, чому контракт був укладений саме з «УкрАрмоТех».

«Для досягнення мети компанія ймовірно запустила тему завищення ціни контракту. У межах цієї схеми і з’явився лист «антикорупціонерів» до Держприкордонслужби. Метою таких дій могло стати отримання інформації про порядок цін за контрактом і далі спроба публічно заявити, що охоронці кордонів укладають невигідні для держави угоди. Отже, конфлікт «Інкас Дубай» з «УкрАрмоТех» має вигляд схеми російської розвідки. Отримавши через нерозкриту досі мережу в Україні секретну інформацію про контракт під грифом «Для службового користування», скориставшись послугами громадської організації «Стоп Корупція», щоб завести «Інкас Дубай» зі зв’язками в росії у сферу українського ВПК», - роблять висновок розслідувачі.