З початку 2024 року КП, яке займається обслуговуванням автопарку КМДА, не втрачає активності у плані закупівель. Всього за цей час було проведено чотири великі тендери на суму 10,1 млн грн. І хоча не всі з них були завершені, кожен, як і раніше, має шанс на втілення в життя.

Процес вибору постачальників для запчастин дуже цікавий. На платформі Prozorro було опубліковано чотири тендери, кожен із яких перевищував суму в два мільйони гривень.

Тендер на закупівлю запасних частин для авто / фото: скріншот Prozorro
Тендер на закупівлю запасних частин для авто / фото: скріншот Prozorro

Нещодавній тендер від 6 березня передбачав закупівлю запчастин на загальну суму 3,8 млн. грн. Незважаючи на те, що більшість учасників запропонували ціни вище 3 млн, перемогла компанія ТОВ "Техавтоцентр", запропонувавши лише 2,6 млн грн.

5 березня оголосили ще один тендер на закупівлю запчастин на 3,5 млн. грн. Тут ситуація повторюється: найвигідніша пропозиція від ТОВ "Торговий дім Новатон Україна" складає 2,4 млн. грн.

Популярні новини зараз
Політичний експерт розповів, хто може стати президентом України після Зеленського Чи можуть працівники ТЦК примусово забирати чоловіків з вулиці на "перевірку": адвокат здивував відповіддю Власникам карток приготуватися: "Ощадбанк" змінює тарифи за обслуговування рахунку Чоловіків застерегли від помилки у ТЦК: читайте уважно
Показати ще

Тендер на закупівлю запасних частин для авто / фото: скріншот Prozorro
Тендер на закупівлю запасних частин для авто / фото: скріншот Prozorro

ФОП Жабинець Віктор Петрович виявився єдиним учасником ще двох тендерів. Перший із скасували, але після скарги підприємця знову прийняли. Обидва тендери тепер перебувають у стадії "кваліфікація переможця".

Що ж до самого автопарку КМДА, то тут можна побачити справжній мікс від доступних моделей типу Hyundai H1 або Fiat Doblo до дорогих і престижних позашляховиків на зразок Toyota Highlander і Mercedes-Benz.

Станом на середину минулого року в автопарку КМДА значилося 109 одиниць техніки. У ньому можна було побачити як автомобілі, що давно служили, з пробігом до 700 тис км, так і зовсім нові моделі.

Toyota Highlander / фото: скріншот Youtube
Toyota Highlander / фото: скріншот Youtube

У загальному списку фігурують і практичні моделі для підсобного господарства, як Hyundai H1 і Fiat Doblo, так і елітні машини для керівників.

Цікаво зазначити, що торік КМДА намагалася закупити 17 нових автомобілів на 20 млн грн, що викликало широкий резонанс у суспільстві та у результаті тендер скасували. Однак незрозуміло, чому КМДА готове витрачати стільки коштів на звичайні запчастини для авто.

Нагадаємо, у ласті Вишневого витратить майже 200 млн на те, щоб люди змогли подивитися, як працює мерія

Раніше ми писали про те, що " Київтеплоенерго" витрачає мільйони на ремонт будівлі, коли місто стогне від аварій