Про це пише портал Акценти.

Президент України, уряд почали звертати увагу на журналістські розслідування, які викликають великий резонанс в суспільстві, на висновки міжфракційного депутатського об’єднання «За техногенну та екологічну безпеку в паливно-енергетичному комплексі, залізничному і трубопровідному транспорті України», яке піклується про наших громадян, дітей і вимагає від органів державної влади та місцевого самоврядування забезпечити цивільний захист населення, впровадити системи оповіщення.

Як вже писали ЗМІ за висновками ООН, ювенальних прокурорів війна в Україні вже принесла більше 600 дітей вбитими і 1420 пораненими, а мирних громадян вбитими та пораненими більше 25 000 і всі ці трагедії сталися далеко від фронту на підконтрольних уряду України територіях, саме за відсутності систем оповіщення.

В рубриці «Голови ОВА саботують впровадження національної програми систем оповіщення населення», в лютому місяці, ЗМІ розповідали, що саме за відсутності цивільного захисту населення в Запорізькій області, Президент звільнив голову ОВА та призначив на його місце Івана Федорова.

Після публікації «ЗМІ поставили життєвоважливе питання: чи забезпечить Артюх цивільний захист сумчан?» Президент звернув увагу на депутатські звернення міжфракційного депутатського об’єднання «За техногенну та екологічну безпеку в паливно-енергетичному комплексі, залізничному і трубопровідному транспорті України», щодо негативного стану цивільного захисту населення, відсутності систем оповіщення. Адже за період війни загинуло і поранено 420 сумчан, в тому числі дітей.

Популярні новини зараз
В Україні підвищать ще один комунальний тариф Будете служити неподалік від дому: хто зможе обрати посаду та місце в ЗСУ Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

В недалекому майбутньому очільника ОВА Артюха В. М. звільнять з посади, так як він не справився з покладеними на нього обов’язками.

Також журналісти обіцяють уважно стежити, як органи державної влади, місцевого самоврядування виконують чинне законодавство в сфері цивільного захисту населення.