Воєнний Олександр Скорик у своєму дописі на Facebookоприлюднив шокуючі подробиці про діяльність власниці ритуальної компанії «Петро Великий» Алли Ландар. За його словами, ця структура цинічно заробляє на пам’яті загиблих військових, використовуючи горе родин у власних бізнес-інтересах.

Скорик пише: «Алла Ландар і її фірма “Петро Великий” плюють на військових, закони та пам’ять загиблих, перетворюючи трагедії на інструмент для наживи».

Йдеться про зведену у жовтні 2022 року «Алею Героїв» прямо напроти моргу на Оранжерейній вулиці, поблизу Лук’янівського кладовища. За словами військового, це місце — аж ніяк не гідна локація для вшанування пам’яті полеглих, адже там стоїть важкий запах, а рідні загиблих змушені спостерігати транспортування тіл військових.

Він наголошує, що реальна причина створення «алеї» — боротьба з конкурентами. «Замість мафів конкурентів тепер “Алея Героїв”. По дивному збігу обставин, павільйон конкурента раптово згорів уночі. Ось такі методи у ритуальної мафії», — зазначає він.

Скорик також критикує комунікацію з рідними загиблих: «Зібрати дані, замовити таблички, збудувати алею — все це було зроблено лише заради власної вигоди. Ландар використовує справжніх героїв і їхні родини для збагачення».

Популярні новини зараз
По 1500 гривень з кожного: зобов'яжуть заплатити окрім платіжок Помстилися за правду: ТЦК "бусифікували" поліцейського за відео, де вони б'ють ветерана З 1 вересня стартує виплата нової допомоги Без штрафів і податкової: які суми можна переказувати на картку
Показати ще

Військовий закликав громадськість та владу Києва не допустити подальших маніпуляцій пам’яттю героїв. «Ми маємо створювати алеї героїв у гідних місцях, а не на узбіччі біля моргу», — підсумував Скорик.