Ім'я Вадима Слюсарєва давно не звучало у публічному просторі. Проте ще 2023 року у ЗМІ випливав матеріал, пов'язаний із ним та партією «Слуга народу». За кілька днів до початку повномасштабного вторгнення росії Слюсарєв раптово залишив Україну і вирушив до рф. Про це пише Absolution Leaks.

Незабаром Слюсарєв зареєстрував в Угорщині компанію, яка за даними журналістів вивезла частину обладнання харківського заводу «Рапід» за кордон. До липня 2022 року підприємство «Рапід» належало людям з оточення відомих зрадників Євгена Мураєва та Миколи Азарова.

Євген Мураєв
Євген Мураєв

У червні того ж року Слюсарєв заснував у Будапешті фірму Expressvs-Logistik Kft., а вже за місяць власником харківського заводу став він сам. Спочатку підприємство було переписано на адвоката Слюсарєва — Олену Бардіну, а невдовзі і на нього особисто.

Як з'ясували журналісти Bihus.Info, у другій половині 2022 року угорська компанія Слюсарєва вивезла кілька партій промислового обладнання з території України. Все це відбувалося на тлі гучних заяв самого підприємця про те, що «новий власник заводу забезпечив успішну релокацію виробництва із зони бойових дій, зберіг робочі місця та продовжує підтримувати економіку України».

Популярні новини зараз
Проблема дуже серйозна: письменниця звернулася до батьків російськомовних дітей Штормити буде не по-дитячому: українців у січні накриє серія магнітних бур - дати Тарифи на світло хочуть підняти: українцям пояснили, чому вони мало платять ПриватБанк запровадить нові ліміти на готівку: яку суму дозволять зняти з картки
Показати ще

"Рапід"
"Рапід"
Фото из открытых источников

Цікаво, чи не хотів би колишній прокурор Харківської області Фільчаков прокоментувати цю історію співпраці зі своїм старим знайомим Вадимом Слюсарєвим?

Ми розповідали раніше, що ДСНС закупила пожежні автоцистерни на мільярд у фірм із сумнівною репутацією.

"Знай" також писав про Андрія Гуцула , який катається на авто за мільйон при річному доході 300 тисяч гривень.

Також повідомляли, що "Енергоатом" застрахував наглядову раду від арешту.