Тим, хто думає про покупку квартири, розповіли, де в Україні найдешевше і де найдорожче житло.

Як пише Politeka, за даними експертів, найдешевші квартири можна знайти в окраїнних районах обласних центрів.

Для прикладу, найдорожчу двокімнатну квартиру можна придбати в Києві - за 40 тисяч доларів та більше. Серед інших центральних міст України найвищі показники простежуються в Дніпре - $26 000. Недорого придбати квартиру можна в Полтаві і Черкасах - за $15 500.

У Західній частині України купити двокімнатне житло в багатоквартирних будинках старого житлового фонду за найвищою ціною можна у Львові - за $27 000. Найменше за покупку квартир можуть заплатити покупці в Хмельницькому та Луцьку - по $13 000 в кожному регіоні.

Популярні новини зараз
Мешканці двох областей платитимуть за газ інакше: у Нафтогазі виступили із терміновим зверненням Тариф на світло зросте вдвічі: українцям зізналися, скільки доведеться платити вже з 1 квітня Від тяжкої хвороби помер учасник "Голосу країни": його пісні слухали з усмішкою на обличчі Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

У Східній частині України середній діапазон цін на покупку двокімнатного житла зафіксовано в межах $15 000 - $27 000. Придбати квартиру по найбільш низькій вартості можна в багатоквартирних будинках старої споруди Запоріжжя - за $15 000. При цьому найвищі показники виявлені в Харкові - $27 000.

У Південній частині України найдорожче придбати двокімнатне житло можна в Одесі - за $36 000. Купити квартиру за найнижчою вартістю можна в Херсоні - за $14 000.

У Північній частині України найвища вартість покупки двокімнатних житлових об'єктів простежується в Рівному - $17 000. Недорого придбати житло можна в багатоквартирних будинках старого житлового фонду Чернігова - за $13 000.

Важливі моменти при купівлі квартири

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", опалювальний сезон підходить до завершення. Українцям розповіли, коли у квартирах зникне тепло.

Відповідно до змін у законах, на українців чекає ще одне нововведення. У багатоквартирних будинках очікуються масштабні зміни, що звісно ж позначиться і на сумах у платівках за комуналку. Читайте, про що потрібно знати кожному.