Російський режисер Сергій Чліянц, плани якого на зйомки в Одесі зриваються через те, що половина акторів встигли незаконно скататись в анексований Крим і стали персонами нон-грата в Україні, розродився нецензурним коментарем.  

"Як мене все з***ло! На який х*р потрібні ці рейси Москва - Мінськ - Одеса? На який х*р робити цю рожу? Ну не хочете ви щоб до вас літали, так і забороніть всім громадянам РФ їздити в Україну! Че ви все кроїте? Був в Криму, - ні ... Яка на х*р різниця ?! Що змінилося? Я Крим не брав. І не воював. Політику Путіна не підтримую. Я взагалі політику не підтримую. І Порошенко - теж. Я взагалі займаюся кінематографом і вітрильними перегонами. Усе. Наприймали дебільних законів! Хоч би один автобус пустили в окупований крим. Або літак. Ми ж вас не фільтруємо на в'їзді! А вам прикро від безсилля", - написав він, коментуючи ситуацію зі зйомками.

Як повідомляв "Знай.ua", список російських артистів, яким заборонений в’їзд до України, поповнився ще одним прізвищем.Серед персон "нон-грата" опинився кіноактор Володимир Машков, який мав зніматись у серіалі Чліянца.