Російський незалежний журналіст Саша Сотник вирішив поцікавитися у росіян як вони ставляться до можливості запровадження візового режиму між Україною та РФ.

Відповідний ролик він опублікував на своєму каналі в YouTube.

Як виявилося, більшості опитаних абсолютно все одно, чим закінчаться подібні дискусії: деякі із них відкрито зізналися у тому, що уявляють свою країну чимось на кшталт "імперії" і мріють про повернення в часи СРСР.

"Як на мене, так я за СРСР. Немає жодних віз, введуть візи – в'їдемо на танках", - відповів один із респондентів.

Інші навпаки – називають візовий режим божевіллям і припускають, що російська влада запровадить дзеркальні обмеження у відповідь.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів можуть залишити без виплат: рахунки вже блокують Школа не відпускає: дітей змушують вчитися навіть після дзвінка та робити домашки до ночі "Скоро вчителів змушуватимуть до стриптизу": експерт розніс нову "моду" українських шкіл Грошова допомога для пенсіонерів: хто може отримати майже 3 тисячі гривень
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", росіяни розповіли про своє ставлення до українських телеканалів.