Співробітники корпорації Apple збираються скомпонувати кілька видів гаджетів, створивши аксесуари, які дозволять перетворити iPhone і iPad на ноутбук.

Відповідні дані опубліковані на офіційному ресурсі американського Бюро по патентах і товарних знаках.

Автори ідеї зазначили, що аксесуари у вигляді iOS-пристроїв будуть використовуватися замість екрану, а також виконувати роль трекпада.

Всі порти будуть аналогічними тим, які є у ноутбука, а потужність процесора буде керуватися iOS-девайсом.

Попередню вартість новинки та дату запуску у масове виробництво представники Apple ще не визначили.

Популярні новини зараз
Квартира відійде у чужі руки: в українців почнуть забирати житло - терміни обмежені "Ощадбанк" блокуватиме картки з 1 січня: хто може втратити доступ до коштів Рахунки за доставку газу: що зміниться з нового року та кому дозволять не платити До двох діб без світла: експерт попередив, яким регіонам готуватися до тотальних блекаутів
Показати ще

Слід відзначити, що два роки тому схожу ідею вже розкритикував глава Apple Тім Кук: тоді йому запропонували злиття iPad з MacBook.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що гаджет, який перетворює смартфон на планшет, представили розробники зі США.