У суботу, 6 травня, в останніх матчах другого ігрового дня Чемпіонату світу з хокею 2017 року збірна Німеччини зустрічалася зі Швецією, а Норвегія зіграла з Францією.

У групі А шведська збірна здобула першу перемогу на нинішній світовій першості. У другому матчі на Чемпіонаті світу Тре Крунур розгромили господарів турніру Німеччину з рахунком 7:2, зробивши результат у другому і третьому періодах.

Німеччина - Швеція 2:7 (1:1, 1:3, 0:3)

Шайби: 0:1 - 6 Екман-Ларссон (Раск, Ландескуг), 1:1 - 16 Хагер (Еліц, Зайденберг), 1:2 - 20 Раск (Строльман, Хедман), 2:2 - 25 Гогулла (Шютц, Хагер ), 2:3 - 35 Умарк (Крюгер), 2:4 - 39 Брудін (Ерікссон, В. Нюландер), 2:5 - 49 Ландескуг (Седерберг, Раск), 2:6 - 50 В. Нюландер (Строльман) , 2:7 - 51 В. Нюландер (Ландескуг)