Кіностудія Warner Bros має намір перезапустити культову кінострічку "Матриця".

Про це повідомляє видання Hollywood Reporter.

Як повідомили представники студії, Сестри Вачовські, які стали авторами сценарію до легендарного фільму, цього разу участі у проекті брати не будуть.

Зазначається, зокрема, що режисери зацікавились актором Майклом Б. Джорданом, відомим за кінострічками 2015 року "Крід: Спадщина Роккі" і "Фантастична четвірка".

Ідея перезапуску фільму належить Джоелу Сілверу, який є режисером "Матриці". Крім нього до проекту також може долучитися Зак Пенн, який займеться сценарієм до нової версії фільму.

Популярні новини зараз
Не вітаміни та не спорт: 5 звичок, які тихо вкорочують життя – і від них відмовляються ті, хто доживає до 100 Замість молоді підуть пенсіонери: як зміниться мобілізація Залишиться лише одна виплата: в Україні хочуть прибрати більшість соцдопомог Гаманці пенсіонерів поважчають: хто отримає 20-відсоткове підвищення
Показати ще

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", зірка фантастичної трилогії "Матриця", голлівудський актор Кіану Рівз назвав умови свого повернення у франшизу.