Для дітей учасників АТО в Сквері Небесної сотні влаштують свято

поділитись

0

698

Наша присвята Небесній сотні - це єднання людей заради кращого майбутнього, щастя і сміх дітейз усієї України

У День Незалежності України громадська организация "Місто-сад" та проект "Юні. Діти понад усе" влаштують святкування на яке може потрапити кожен бажаючий.

На дітей та дорослих чекають безкоштовні воркшопи, зокрема, з декорування магнітів в техніці вітражного розпису акрилом, живопису, створення "овочевих картин", музика і фотосесія у спеціально оформленому просторі. Діти учасників АТО та вимушених переселенців разом з киянами робитимуть своїми руками прикраси, листівки,сувеніри. Кошти, отримані від їх продажу будуть передані родинам учасників АТО та вимушених переселенців.

Читайте також: Знаменитий португалець намалював на стіні будинку портрет Нігояна

Співзасновниця проекту "Юні. Діти понад усе" Ольга Білецька зазначила: "Наш проект орієнтовано на єднання та розвиток заради спільного майбутнього дітей учасників АТО та дітей вимушених переселенців. Через мистецтво ми намагаємося інтегрувати їх у нове середовище, наповнити життя дітей радістю творчості та пізнання".

Команда проекту Сквер Небесної сотні проведе зустріч з усіма бажаючими і розповість про те, як творити незалежність своїми руками, змінювати місто на краще, формувати сильну місцеву спільноту.

Також у Сквері розміститься виставка фотографій, присвячена Скверу Небесної сотні фотохудожника Олени Сапонової.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Шоу-бізнес
22.11.2017
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
Намагайтесь не повторювати чужих помилок
0
0
00:22 23.11.2017
У жителів міста свій погляд на те, що відбувається
0
0
23:30 22.11.2017