На Луганщині закінчують демонтувати пам'ятники, які нагадують про радянський режим.
Губернатор Луганської області Георгій Тука зазначив, що з 151 пам'ятника демонтували 109, передає Сегодня.

Лідирують міста Рубіжне та Сєвєродонецьк, де вже прибрали пам'ятники Володимиру Леніну. Також демонтували всіх вождів в Біловодському, Білокуракинському, Кремінському та Сватівському районах.

Читайте також: Поруч з покинутим штабом в Берліні знайшли пам'ятник Леніну (фото)

Менш активно прибирають монументи в Лисичанську (залишилося 6 з 11), Старобільському (7 з 10), Троїцькому (10 з 12), Марківському (5 з 8) і Міловському (4 з 7) районах, розповів Тука.

"Я особисто візьмуся за керівників населених пунктів, які тягнуть з демонтажем" ідолів "тоталітарного режиму в Україні. На Луганщині немає місця для культу поклоніння забальзамованну мерцеві, який будував свою владу на кістках українського народу", - заявив губернатор.

Популярні новини зараз
Перерахунок пенсій у 2026 році: кому збільшать виплати та наскільки Легалізація "бусифікації": адвокат попередив про нові законодавчі "сюрпризи" 6500 доларів відкупитися на тиждень: ветеран озвучив прайс столичних ТЦК після затримання Кабмін запровадив нові правила нарахування пенсій: що буде з радянським стажем
Показати ще