У вівторок, 29 вересня, на вулиці Дворцовій у Кіровограді пройшло свято книги.

Про це повідомила Точка доступу.

Перехожі та відвідувачі роздивлялися виставки, слухали презентації книг, грали в настільні ігри, брали участь в різноманітних майстер-класах. Також на фестивалі виступали майстри бойових мистецтв та вокальні ансамблі.

Читайте також: Кращі кадри восьмого ГОГОЛЬFESTу (фото)

Окрім цього, на заході виступили майстрині східного танцю. Не дивлячись на холодну погоду, дівчата танцювали майже в самих купальниках.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 8 серпня: плітки близнюків, опір левів та загострення риб Магнітні бурі вдарять у серпні: особливо небезпечні дні Заберуть житло навіть з документами: українцям скасовують право власності – причини Нові правила мобілізації: хто з ухилянтів більше не сховається вдома
Показати ще

Нагадаємо, в Києві відбувся десятиденний фестиваль ГОГОЛЬFEST із концертами, виставами, кінопоказами, лекціями, майстер-класами, презентаціями і шоу.