Грузинський гурт "Sparkle" бере участь в українському шоу "Х-фактор".

Їхній виступ дуже вразив українців. Велика кількість привітань та слів підтримки від громадян України лунали в адресу грузинських співачок після їх виступу.

Для суботнього виступу співачки обрали українську пісню "Виїзд на чужину" з репертуару "Тріо Мареничів".

Дівчати виконали пісню дуже чуттєво і майже без акценту.

"Пісня про депортацію Лемків-Русинів з Лемківщини на Україну в 1944-1946 рр", - прокоментували виступ в соціальній мережі.

Популярні новини зараз
Відстрочка не допоможе: ТЦК можуть відправити на ВЛК навіть з "бронею" - кого це торкнеться Банки встановили ліміти на зняття грошей Сивина - не перешкода: почалася активна мобілізація українців похилого віку, де знадобляться дідусі 60+ "Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Показати ще

"Музика та слова С. Малюци пісня про долю переселенців", - пише інший.

Читайте також: "ВВ" виступили у Кіровограді з новою програмою (відео)

Нагадаємо, що грузини під час Євромайдану та АТО палко підтримували українців у виборі та боротьбі за європейські цінності.