У вівторок, 25 квітня, у кількох районах Маріуполя з'явилися намети від "Опозиційного блоку" з агітаторами проти утисків російської мови.

Повідомляє сайт 0629.com.ua.

Агітатори роздавали перехожим анкети, де потрібно було підписатись ппроти дискримінації російської мови та декомунізації України.

В анкетах вказувались пункти щод виконання "Мінська", відродженя економіки, створення робочих місць та інші.

Серед питань підтримки пережитків комунізму вказувались пункти в підтримку Дня солідарності трудящих, Міжнародного жіночого дня та Дня Перемоги.

Популярні новини зараз
Росія може вдарити у люті морози: українців закликали готуватися Навіть ВЛК не потрібно: українців поставлять на військовий облік без відвідування ТЦК Вже у лютому виплати пенсіонерам стануть більшими - додадуть 1038 грн ТЦК розширили свободу дій: що зміниться для жителів селищ і сіл
Показати ще

На запитання про те, як же в Україні утискається російська мова, жінки не змогли нічого відповісти.

Єдиним аргументом вони назвали переклад віршів Пушкіна на українську мову.

Зазначається, що молоді люди абсолютино ігнорували агітаторів, а от деякі пенсіонерки підписували анкети, не читаючи змісту.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", російська мова вимирає в СНД.