Сьогодні, 30 березня, близько опівдні, в центрі Києві відбулося одразу дві серйозних дорожньо-транспортних пригоди.

Про це повідомляє "Київ автомобільний" Telegram.

Зазначається, що інцидент стався на бульварі Тараса Шевченка.

Дві аварії фактично зупинили рух. Утворилася велика пробка.

Проїзд перекритий як у центр міста, так і у бік площі Перемоги.

Популярні новини зараз
Рієлтори закладуть клієнтів: на українців чекає посилений контроль Електроенергія подешевшала на чверть: чи будуть українці платити менше за комуналку Субсидія конвертується у борг: ПФУ застеріг отримувачів виплат Українцям готують комунальний переворот: позбавлять права голосу і навісять "ліві" борги
Показати ще

Про постраждалих не повідомляється. Більш детальної інформації про подію немає.

Нагадаємо, в Техасі відбулася жахлива аварія за участю церковного мікроавтобуса і вантажівки. Загинули 12 людей. У мережі з'явилося відео з місця трагедії.

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", 29 березня, автомобіль, в якому був державний секретар міністерства оборони Польщі Барош Ковнацки, потрапив у ДТП. Обійшлося без постраждалих.