Українська тенісистка Еліна Світоліна подолала друге коло турніру в Стамбулі з призовим фондом 220 тисяч доларів.

У матчі за прохід в 1/4 фіналу Світоліна обіграла румунську тенісистку Олександру Катанцу, розправившись зі своєю суперницею у двох сетах.

2-й раунд

Еліна Світоліна (Україна, 1) - Олександра Катанцу (Румунія) - 6:3, 6:3

Відзначимо, що крім Світоліной в чвертьфіналі турніру виступить ще одна українка 16-річна Даяна Ястремська, яка в другому раунді обіграла росіянку Анну Калінскую.

Популярні новини зараз
Не вітаміни та не спорт: 5 звичок, які тихо вкорочують життя – і від них відмовляються ті, хто доживає до 100 Українців не хочуть відпускати з Європи: це буде серйозним викликом Великі ЖК замість "сталінок" та "хрущовок" можуть остаточно спотворити міста Гаманці пенсіонерів поважчають: хто отримає 20-відсоткове підвищення
Показати ще

Анна Калінская (Росія) - Даяна Ястремська (Україна) - 1:6, 4:6

Раніше інформаційний портал Знай.ua повідомляв, що юна українська тенісистка сенсаційно перемогла світову зірку.

Фото: Getty Images