В Україні дещо стабілізувався курс гривні відносно іноземних валют.

Відповідні дані оприлюднені на офіційному ресурсі НБУ.

У порівнянні із показниками минулого тижня долар впав на 2 копійки: на сьогодні він коштує в межах 26,88 гривні.

Подібна ситуація і з євро – його вартість складає 28,55 гривні, тобто дешевше на 5 копійок. Курс російського рубля залишається практично на одному рівні – він знизився у ціні на одну копійку: 10 руб. коштують близько 4,54 гривень.

Слід відзначити, що ймовірний курс на 2017 рік, який встановлений Мінфіном, передбачає, що вартість долара складатиме 27,2 гривні. Втім, у Мінекономіки попередили про підвищення до 35 гривень.

Популярні новини зараз
В Україні хочуть підвищити тарифи на світло: коли та на скільки Пенсіонерам виплатять по 5 тисяч: як отримати надбавку Гроші на газ, світло та тепло: українцям роздають нову допомогу Шкільну освіту перекроять наново: які зміни чекають учнів з 1 по 12 клас
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що гривня знову подешевшала у порівнянні із доларом.