Посадовці Фонду соцстрахування привласнили 30 мільйонів гривень з бюджету

поділитись

0

388

Директорам та засновникам підприємств, на рахунки яких перераховувалися кошти з Фонду, оголосили про підозру

Служба безпеки України спільно з Державною фінансовою службою України припинила протиправну діяльність посадовців Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, які створили механізм привласнення бюджетних коштів на суму понад 30 мільйонів гривень. Про це повідомляє СБУ.

"За результатами проведення торгів на оздоровчі послуги впродовж 2014 року Фондом було виплачено 44,8 мільйона гривень. Частину цих коштів, на підставі удаваних договорів, перераховано на фіктивні фірми, знято готівкою та поділено між учасниками злочинної схеми", - повідомили правоохоронці.

Відкрито кримінальне провадження за фактами ухиляння від сплати податків в особливо великих розмірах, фіктивного підприємництва, відмивання доходів та розтрати майна.

Читайте також: Фейкові банки привласнили близько трьох мільйонів гривень завдяки кредитам

Директорам та засновникам підприємств, на рахунки яких перераховувалися кошти з Фонду, оголосили про підозру. Засновнику одного з підприємств вже винесли обвинувальний вирок.

У СБУ поінформували, що за рішенням суду проводиться судово-економічна експертиза фінансово-господарської діяльності підприємств, які брали участь у злочинній схемі. Після винесення судових вироків незаконно привласнені кошти будуть повернуті до Державного бюджету.

Нагадаємо, нещодавно у столиці затримали чиновника і директора товариства, які намагалися привласнити 7 мільйонів гривень державних коштів. Правопорушники хотіли виграти тендер на виконання робіт в одній з середніх загальноосвітніх шкіл Святошинського району.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
"Шишку" з розвідки "ДНР" взяли просто на блокпосту
0
0
05:50 24.11.2017
Ватажок "ЛНР" втік від перевороту
0
0
23:11 23.11.2017