Через три роки інвестори зі Швеції за сприяння місцевої влади побудують в українському мегаполісі завод, який перероблятиме сміття в енергію для потреб населення.

Про це розповіли в Дніпропетровській ОДА.

Потужність заводу складе 100 МВт, що дозволить одному підприємству забезпечувати теплом і гарячою водою великий житловий масив.

Крім цього, завод дозволить ліквідувати всі звалища в Дніпропетровську.

"Днепропетровщина - густонаселена область і промисловий лідер України. Перед нами постійно постають питання забезпечення енергетичної та екологічної безпеки. Будівництво заводу з виробництва енергії з побутових відходів - оптимальне рішення для нашого регіону", - сказав заступник губернатора області Володимир Пруцаков.

Популярні новини зараз
Своїх не кидаємо? Путін планує віддати всю Луганщину, щоб захистити важливі для себе місця - ISW Даша Кацуріна відверто розповіла про негативні сторони Дантеса: "У ліжку..." Бігала на "Квартал 95", а тепер валяється біля путіна: Маша Распутіна підтримала диктатора рф: "Гинуть, щоб я народилася" Мобілізовані з рф "самознищуються" горілкою дорогою в Україну, а матері мріють збагрити синів-наркоманів
Показати ще

Читайте також: Японська фірма Fujikura побудує автомобільний завод у Львові

Вартість проектування підприємства та початкового етапу споруди - $ 120 млн.

При цьому, як очікується, завдяки заводу обласному центру вдасться економити до 100 млн кубів газу на рік.