"Північний потік 2" загрожує "Газпрому" - аналітики

поділитись
Це може ускладнити реалізацію проекту і значно збільшити боргове навантаження "Газпрому" - аналітики Fitch

Рішення побудувати газопровід Nord Stream II ("Північний потік 2") збільшує для російського газового монополіста "Газпрому" комерційні ризики і ризики по залученню коштів.

Про це повідомило рейтингове агентство Fitch, пише Reuters.

"Це може ускладнити реалізацію проекту і значно збільшити боргове навантаження "Газпрому", якщо йому доведеться залучати кошти на будівництво газопроводу напряму", - вважають аналітики Fitch.

"Газпром" влітку домовився з європейськими партнерами Shell, Engie, OMV, BASF-Wintershall і E.ON про збільшення пропускної здатності трансбалтійського "Північного потоку" шляхом будівництва ще двох ниток магістралі, наростивши таким чином її загальну потужність до 110 млрд куб. м на рік. Проектна компанія була створена партнерами у вересні.

Читайте також: З метзаводу Ахметова стягнули штраф за забруднення повітря

Нагадаємо, прем'єр-міністр Арсеній Яценюк раніше заявив, що проект будівництва газопроводу "Північний потік-2" суперечить заявленим принципам європейського газового ринку, завдає значної шкоди Україні та Словаччині і зберігає енергетичну залежність ЄС від Росії, тому Київ сподівається на блокування цього проекту Єврокомісією.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Фігурист з Одеси по кілька разів ставав чемпіоном світу і Європи
0
0
00:40 20.04.2018
Для осіб які постраждали від торгівлі людьми встановлена нульова квота імміграції
0
0
21:21 19.04.2018