Україна повністю завершила всі технічні процедури, які необхідні для підписання тристороннього зобов'язуючого протоколу з Європейським Союзом та Росією про умови поставок російського природного газу.

Про це сказав журналістам у Кабінеті Міністрів голова правління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" Андрій Коболєв, передають Українські новини.

"Всі узгодження є. Нам нічого отримувати не треба. З нашої української сторони всі процедури виконано", - сказав він.

Читайте також: Уряд ввів для укранців соціальну норму газу за низькою ціною

Коболєв наголосив, що для набрання протоколом чинності необхідно, щоб завершилися всі процедури на тристоронньому рівні.

Популярні новини зараз
Газовики накрили українців перевірками: хто ризикує отримати штраф 150 тисяч гривень Пенсії, субсидії, соцдопомога: ПФУ дав отримувачам виплат 10 днів Про Польшу забудьте: країна змінює правила для українців, хто ризикує найбільше Пенсіонерам перерахували виплати: кому підвищили на 1500 грн
Показати ще

Нагадаємо, Європейська комісія заявила про досягнення домовленостей щодо умов поставок російського природного газу в Україну в період із 1 жовтня 2015 по 31 березня 2016 року.