Цього року розмір мінімальних пенсій зростатиме двічі.

Про це заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, пише Depo.ua.

За його словами, основні дати зафіксовані в держбюджеті на 2017 рік. Так, перше підвищення відбудеться уже 1 травня, наступне – 1 грудня 2017 року.

За попередніми розрахунками, мінімальній розмір пенсій зросте більше ніж на 10%.

Також Розенко прогнозує, що темпи зростання пенсій випереджатимуть інфляційні процеси.

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 28 січня: Єфросиніна в небезпечному списку, безкоштовні продукти для українців та кінець відключень світла У Кремлі почали готувати наступника для путіна, і в Україні вже знають ім'я Любитель молоденьких студенточок Михайло Поплавський вирішив повчити життю українців Українка Апанасенко з "Міс Всесвіт-2023" продала свої крила: "На протези"
Показати ще

"У випадку, якщо інфляція розкручуватиметься швидше, ми ініціюватимемо зміни до бюджету, які забезпечать перекриття наслідків інфляції для пенсіонерів", - наголосив віце-прем'єр.

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", міністр соціальної політики Андрій Рева пообіцяв, що уже в березні-квітні поточного року у Верховній Раді України зареєструють проект закону про пенсійну реформу.

Одним із пунктів реформи стане осучаснення пенсій, насамперед – приведення розмірів виплат до норм українського законодавства – пенсії підвищать.