"Правоохоронні органи все частіше використовуються для тиску на неугодних політиків, уроки Януковича їх нічому не навчили"– про це заявив політичний експерт Володимир Цибулько у коментарі для "Знай.ua".

"Вже кілька тижнів ідуть чергові обшуки у компанії, що пов’язана із депутатом Сергієм Рибалкою. Корпорації інкримінують то справи, які були порушені ще при Януковичу, то фейкову фабрику в Липецьку, то участь у вселенській змові. Насправді, вся причина в тому, що С.Рибалка – один із найбільш активних членів фракції Радикальної партії та голова комітету із банківських справ. Тож вся ця кампанія є одним із елементів впливу на політичну позицію радикалів, так само як і справа проти самого Ляшка.

Свіжа новина про обшуки в Dragon Capital - це удар по ліберальній тусовці, яка підтримується даною компанією. "Дракони" відкрито надають підтримку аналітичним центрам та заходам, спрямованим на лібералізацію української економіки. Так само вони прозоро фінансують економічні ЗМІ, які мають вплив у своїй цільовій аудиторії. Зрозуміло, що цими майданчиками та розробками активно користуються і ліберальні політики.

Що особливо обурює, так це те, що до фірм, що належать колишнім "регіоналам"- у правоохоронців немає претензій. Так само ніхто не б’є по кремлівським спонсорам проросійських видань, навіть якщо там фінансування привозиться в мішках через кордон.

Важливими чинниками Революції Гідності стали схеми "Стоматолога", тиск на середній клас, на незалежний бізнес. І підтримка такого бізнесу свого часу внесла свій вклад у перемогу революції. Нинішнім силовикам варто не забувати уроки новітньої історії"– резюмує експерт.

Популярні новини зараз

Міла Кузнєцова з 15-м розміром зважилася показати себе справжню: "Весна..."

Григорій Чапкіс підрахував статки молодшої на 50 років дружини: "Багатша за мене!"

Американський журнал відкрив світові красу гуцулок і Карпат: "Люди живуть в гармонії"

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

Показати ще

Як відомо, ряд інтернет-видань поширив інформацію про нібито наявність у депутата С.Рибалки фабрики в російському Ліпецьку. Компанія спростувала дану інформацію.

Цибулько підкреслює, що замовники інформаційних атак проти Рибалки використовують брудний політтехнологічний прийом, коли за допомогою журналістів ставлять запитання про фейкову інформацію опонентам. До прикладу, додає експерт, що була вдало використана ненависть Юлії Тимошенко до Радикальної партії. Коли вона із радістю використала фейкову інформацію про "Липецьку фабрику"радикала, виключно заради того, щоб вдарити по Олегові Ляшкові, пробачити якому створення власного успішного проекту, вона й досі не може.