Федеральна служба безпеки країни-агресора затримала у Криму на пунктах пропуску Джанкой і Армянськ двох громадян України.

Про це йдеться в повідомленні ФСБ РФ.

Як наголошують у ФСБ, затриманих оголошено у федеральний розшук через кримінальні злочини.

Зокрема, одного із затриманих, 26-річного хлопця підозрюють у крадіжці золотого ланцюжка, якого він зірвав з потерпілої, а та втік з місця злочину, а згодом виїхав з Криму в Україну.

Підозрюваному загрожує до чотирьох років ув'язнення, за кримінальними кодексом РФ.

Популярні новини зараз
Великдень-2026: скільки доведеться викласти за святковий кошик цього року, ціни в Україні б'ють рекорди Пенсіонери можуть не дожити до перерахунку: ПФУ знайшов лазівку, щоб не виплачувати борги На папері все красиво, але пенсіонери голодують: індексація не дає результатів Тримайте генератори напоготові: блекаути повернуться - названо найважчі місяці
Показати ще

Також, на виїзді з Криму у пункті пропуску Армянськ затримали українку, яка, за твердженням ФСБ, надала міграційній службі Росії фіктивні дані та документи, щоб отримати російське громадянство.

Обох затриманих передали правоохоронцям, їм обрали запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд.

Слідство триває.

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", ФСБ затримала двох активістів "Кримської правозахисної групи" на кордоні між Херсонською областю й анексованим півостровом.