Гвинтокрили, автобуси, пожежки: кладовище покинутої техніки під Чорнобилем (фото)

поділитись
Десятки службових гвинтокрилів, пожежних машин та автобусів рядочками стоять на закинутому кладовищі техніки під Чорнобилем

[gallery]

Скоро виповниться 30 років, як у Чорнобилі сталась страшна катастрофа, після якої лишились цілі "міста-примари" та купу нерозгаданих таємниць.

Проте, сьогодні все ще залишаються ті, які, попри перестороги, їдуть на заборонену територію, щоб побачити все на власні очі.

"Знай.ua" зробила підбірку красномовних світлин із тією самою покинутою технікою, яка боролась із розповсюдженням радіації, всотавши, зрештою, її в себе.

Читайте також: Чорнобиль навмисно підпалили - голова ДСНС

Десятки службових гвинтокрилів, пожежних машин та автобусів рядочками стоять на закинутому кладовищі техніки під Чорнобилем.

"Я бачив справжнє кладовище техніки. Не військової, а повсякденної. У Чорнобилі є цілий парк, куди звозили тролейбуси, автомобілі та навіть танки після вибуху на ЧАЕС. Кажуть, що ліпше туди не йти, аби не опромінитись радіацією. Тож я спостерігав за цим "цвинтарем" здаля", - розповів про свої враження лучанин Олег Мелещук після перших відвідин досить містичного місця.

Довідка. Чорнобильська катастрофа — екологічно-соціальна катасрофа, спричинена вибухом і подальшим руйнуванням четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції в ніч на 26 квітня 1986 року року, розташованої на території України.

Руйнування мало вибуховий характер, реактор був повністю зруйнований і в довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин. Відбувся радіоактивний викид потужністю в 300 Хіросім.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Всього взято під контроль понад 10 кв. км території так званої "сірої зони"
0
0
14:34 20.08.2018
На ситуації позначається сезонне збільшення попиту з боку імпортерів енергоресурсів
0
0
14:22 20.08.2018
Якщо провину чоловіка доведуть, він отримає до 12 років тюремного терміну
0
0
13:49 20.08.2018
Віталій Олешко воював у складі батальйону "Донбас", брав участь у боях за Іловайськ, був у полоні
0
0
13:37 20.08.2018
Для виробництва боєприпасів Україна придбала нові станки для їх виготовлення
0
0
13:31 20.08.2018