У Швеції Героєм року серед тварин визнали кота Наллє. Він врятував свою хазяйку від пожежі вночі.

Про це повідомляє The Local Sweden.

Це неофіційне звання, яке він отримав в ефірі одного з вечірніх шоу на національному каналі SVT.

Власниця Наллє, 23-річна Анні Нарвефош, що проживає в місті Карлскруна, поставила на зарядку мобільний телефон вночі. Відчувши загрозу, кіт розбудив дівчину і та розпізнала запах горілого пластику. Після чого ліквідувала загоряння.

Внаслідок цієї історії вихованець почав набирати стрімку популярність серед користувачів соцмереж, а потім разом зі своєю хазяйкою відправився на телебачення, де йому і вручили почесну грамоту та призи.

Популярні новини зараз
Українські військові хірурги провели операцію, яка не має аналогів у світі — воїни вже ходять по палаті Астролог зробила розклад на червень для України: один з найскладніших місяців війни, люди у відчаї Ксенія Мішина ледве стримує сльози через жителів Європи: "За що нам..." Ірина Федишин знову осоромилася, зачепивши Настю Приходько - та в кишеню за словом не полізла: "Хто ти така?"
Показати ще

Читайте також: Тварини дають людям приклад батьківства (фото)

Тепер Анні побоюється заряджати свій мобільний телефон вночі. За її словами, на життя вона заробляє тим, що доглядає за старими. Її пацієнти також купили величезну кількість газет, в яких розповідалося про кота-героя.