Німецькі вчені розробили методику, яка дозволяє переміщуватися інформацію про деякі властивості матерії. Інформацію про це розповсюдила прес-служба університету Фрідріха Шиллера в Єні.

Про це повідомляє Naked-science.

Як правило, в науковому світі термін "телепортація" використовується для позначення так званої квантової телепортації.

В даному випадку, тобто на звичайному рівні, нічого нікуди не переноситься в просторі: мова йде про свого роду копіюванні властивостей частки А на аналогічну частку Б, яка перебуває на деякій відстані.

Нова методика дозволяє розширити наше уявлення про телепортацію. Тепер стало можливим телепортувати інформацію про певні властивості матерії в світі класичної (ньютонівської) фізики. Вчені використовували лазерні промені, відповідним чином "зв'язавши" їх один з одним.

Популярні новини зараз
Зупинили на вулиці і силоміць тягнуть в ТЦК: юрист дав поради, які врятують від неприємностей Будете служити неподалік від дому: хто зможе обрати посаду та місце в ЗСУ За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого
Показати ще

Читайте також: Вчені навчилися відновлювати зір

Це вдалося зробити за допомогою обертових поляризуючих пластин. Дослідники домоглися того, щоб інформація, яка міститься в одному з променів, передалася іншому. Правда, промені при цьому повинні знаходитися близько один до одного.

Дана методика може стати в нагоді, якщо потрібна миттєва передача інформації в рамках, наприклад, обчислювальних пристроїв.