Бути немовлям круто, адже не треба ні про що піклуватися та думати, окрім власного комфорту. Але як досягти цього комфорту, якщо людина ще не вміє розмовляти? Американський виробник дитячих товарів придумав цікавий спосіб.

Компанія Kolcraft створила нову модель дитячої коляски і вирішила зробити її рекламу в центрі Чикаго. Виробники створили гігантську копію, в яку влізе навіть габаритна доросла людина. Кожен мешканець міста міг покататись на диво-витворі та відчути, як буде комфортно його дитині.

Охочих покататись на колясці виявилось немало. Були випадки, коли навіть діти возили своїх батьків, а ті отримували насолоду. Реклама зробила свою справу - одразу після тест-драйву в магазині Kolcraft з'явились перші покупці.

Виробники зазначили, що гігантська коляска не продається, але компанія регулярно проводитиме тест-драйв. Наступний відбудеться також у Чикаго 7 червня.

Читайте також: Рис шкідливий для немовлят

Популярні новини зараз

Ольга Сумська підказала, як урізноманітнити сніданок для всієї родини: всього два інгредієнти

Принц Філіп помер: як це змінить життя всієї Великобританії і яким буде похорон

Наталія Могилевська показала обличчя без фотошопу і заплутала навіть відданих шанувальників

Студія "Квартал 95" оголосила про завершення свого проекту: сьогодні ввечері

Показати ще

До речі, американські вчені виявили, що один з найпопулярніших продуктів шкідливий для маленьких дітей. Виявляється, рисом не бажано годувати дітей до 1 року.