Кабінет міністрів вирішив скоротити щомісячні виплати для військовослужбовців резерву. Тепер вони отримуватимуть 1,5 прожиткових мінімуми для працездатних осіб замість 1,5 мінімальних заробітних плат.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна". Зміни приймалися на урядовому засіданні. Після нововведень резервісти отримуватимуть виплати не в кількості мінімальних заробітних плат, а в прожиткових мінімумах.

В результаті їх сума значно зменшитися. З початком 2017 роки для рядового складу виплати уріжуть з 4,8 тисяч гривень до 2,4 тисяч гривень, а для старшого офіцерського складу - з 6080 гривень до 3040 гривень. Вищий офіцерський склад отримуватиме 3,2 тисячі гривень замість 6,4 тисяч.

Резервіста також можуть позбавити виплат або зменшити їх. Це буде можливим, якщо він не виконає програми підготовки або здійснить правопорушення під час служби.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, поліцейські генерали отримають нове обмундирування. Головною відмінністю їх форми від інших співробітників буде чорний хутровий комір.

Популярні новини зараз
Головне за 29 листопада: скандал з Поляковою, подорожчання продуктів, кінець Лукашенка та нові ціни на гречку і яйця Сало, ошийок та грудинка: ціни на м'ясопродукти додали оптимізму українцям Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою Гроші та успіх ніколи не покинуть ваш дім, якщо ви зробите це: навіщо потрібні червоні двері та цукерки
Показати ще