Український мільярдер, виробник курятини і радник президента Юрій Косюк збудував розкішний маєток під Києвом, на місці історичної пам'ятки — Хотівського городища.

Ця давня пам’ятка пережила віки. Але не змогла встояти перед масовим «дерибаном» столичної землі останніх років.

Частина землі Хотівського городища відійшла одному з найбагатших українців, раднику президента і власнику бренду "Наша Ряба" — Юрію Косюку. Інша частина історичної землі дісталася колишньому власнику банку «Михайлівський» Віктору Поліщуку.

Про це, представляючи відповідає розслідування, повідомляє «Громадське».

На частині Юрія Косюка виріс велетенський маєток - місцева копія знаменитого французького Версалю. Вочевидь, король української курятини і потяг має до всього королівського.

Популярні новини зараз
В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше
Показати ще

Автори журналістського розслідування зазначають, що для майбутнього палацу чиновники позбавили цю територію статусу давньої історичної пам'ятки.

Як повідомляв сайт Знай.ua, Юрій Косюк ввійшов до рейтингу найбагатших людей світу