Робота столичного метро може зупинитися в будь-який момент: через борги російській компанії.

У 2009 році російське підприємство "Укррослізинг" уклала договір з "Київським метрополітеном" про надання останньому сотні вагонів метро (на умовах фінансового лізингу). За наступні три роки Київ заборгував російському партнеру трохи менше двох мільярдів гривень. Про це повідомила прес-служба столичного градоначальника Віталія Кличка.

У 2015 році "Укррослізинг" подав на київський метрополітен до суду, після чого на сотню вагонів наклали арешт, проте пробему це не вирішило, оскільки грошей для виплати боргу у підприємства все одно немає. Деілька днів тому виконавці заарештували рахунки "Метрополітену".

"У такій ситуації я звертаюся до депутатів, які представляють інтереси киян, тепер від імені Київради звернутися до Верховної Ради, Кабінету Міністрів та СБУ, щоб ініціювати розгляд цього питання на РНБО. І в стислі терміни. Щоб метро в Києві не зупинилося", - резюмував Кличко.

Раніше портал "Знай.ua" писав про те, що "Київпастранс" презентував проїзні на квітень з пасхальним дизайном.

Популярні новини зараз
Вдова Дудаєва записала звернення до всього українського народу: Кавказ чекає, коли росія зникне По Маріуполю розтікається трупна отрута, але окупанти роблять постановочні кадри про "хороше життя": місту загрожує катастрофа Мрія кожної жінки: Оля Цибульська показала галантного чоловіка, який готує їй сніданки і цілує вранці Зірка серіалу "Свати" Анна Кошмал змінила місце роботи: "Збулась моя невеличка мрія"
Показати ще