У Києві чоловік після сварки в родині викинувся з балкону 16 поверху.

Подія сталась 22 квітня, на вулиці Північній, 6, - повідомляє спільнота "Київ. Оперативний" на сторінці в Facebook.

Напередодні до поліції зателефонував киянин та повідомив про сварку з сином.

Коли патрульні прибули на місце, жінка, що відчинила двері повідомила, що чоловік щойно вискочив з балкону. Під багатоповерхівкою знайшли бездиханне тіло киянина.

Дружина загиблого розповіла, що чоловік з учорашнього дня дивно поводився. Що стало причиною такого вчинку, наразі правоохоронці розслідують.

Популярні новини зараз
За газ тепер треба платити по новому: як споживачам не накопичити штучний борг Пенсія на картку ПриватБанку: які тарифи встановили для пенсіонерів За обмін доларів доведеться сплатити комісію: які купюри не приймуть в обміннику Батьків змусять все пояснити: школи виставляють жорсткі вимоги
Показати ще

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", киянин відрізав коханій дівчині вуха і викинув їх з балкона. Чоловік не зміг пояснити своїх жорстоких дій.