Італійський виробник суперкарів Lamborghini підвів підсумки минулого фіскального року, де вказані рекордні продажі автомобілів.

Про це повідомляє прес-служба компанії. Продажі суперкарів Lamborghini виросли на 7% і досягли рекордної позначки в історії бренду. За рік число реалізованих авто виросло з 3245 до 3457 екземплярів. Оборот компанії вперше в історії подолав позначку в 906 мільйонів євро.

Компанія Automobili Lamborghini заснована в 1963 році. Її штаб-квартира розміщена в італійській комуні Санта-Агата-Болоньєзе.

У 2018 року модельний ряд Lamborghini поповнився кросовером. Новинка отримала назву Urus. Після запуску моделі в серії компанія значно розширить виробничі потужності свого заводу. Його площа зросте з 80 тисяч до 150 тисяч квадратних метрів. Розширення дозволить наростити обсяги виробництва за рік в два рази. З конвеєра сходитиме близько семи тисяч автомобілів.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, перший електромобіль з'явився в Японії близько 70 років. Його створила компанія Tachikawa Aircraft Company.

Популярні новини зараз
Стаж на це не впливає: чотирьом категоріям пенсіонерів підвищать пенсії вже у липні "Безкоштовні продукти і 30 тисяч на місяц": пенсіонерів попередили щодо "мобілізації 60+" На руки не дадуть, але можна отоварити: пенсіонери отримають додаткову тисячу гривень – на що дозволять витратити Торкнеться всіх, хто має свою квартиру чи будинок: українців почали викликати до податкової – з чим це пов'язано
Показати ще