Заступник міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофимцева зустрілась з послом Республіки Молдова в Україні Русланом Болбочаном.

"Під час зустрічі чиновники обговорили питання майбутньої співпраці в рамкаї євроінтеграції України", - повідомляє сайт Politeka.

Трофимцева заявила, що Україна зацікавлена у посиленні співпраці у напрямках виноробства, виноградарства та боротьби з АЧС.

Також держави планують доопрацювати договори про співробітництво в напрямку карантину та захисту рослин.

"Молдова має напрацювання виробництва та збуту якісних товарів на ринок Європейського Союзу", - заявляють у відомстві.

Популярні новини зараз
Мороз триватиме ще тижнями: синоптики попереджають про аномальну зиму Канікул нікому не бачити: школярі навчатимуться навіть влітку До Німеччини та Польші шлях перекриють: українців змусять платити за в'їзд до країн, скільки треба викласти Школи на паузі, міста в темряві, країна в режимі економії: уряд запускає жорсткий енергетичний план виживання
Показати ще

За словами Трофимцевої, співпраця держав може стати початком розвитку міждержавного зеленого туризму.

Також зазначається, що Молдова зацікавлена у співпраці з Україною в галузі рибальства.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", швидка приватизація: підприємства хочуть роздати олігархам.