У вівторок, 11 квітня, під Києвом невідомі спалили мікроавтобус активістки Валентини Аксьонової.

Про це повідомив портал "Politeka".

Згідно з інформацією, пожежа спалахнула в селі Петропавлівська Борщагівка. Зловмисники підпалили Volkswagen Crafter близько четвертої години ранку.

Охоплений вогнем автомобіль загасили місцеві мешканці. Пожежники приїхали на місце події через 40 хвилин після виклику.

Популярні новини зараз
Колишня зірка "Квартал 95" Олена Кравець знищила дочку лише однією фразою: навіть психолог не допоміг Плювання в спину та глузування: у ТЦК скаржаться на неприязнь цивільних Частину комунальників мобілізують: водоканали віддадуть своїх працівників на фронт Бронювання більше не гарантія: нові правила змусять українців збиратись до війська
Показати ще

Як відомо, Аксьонова - лідер громади "Захисти ліс". Вона бореться проти забудов зелених зон висотками і, за словами дівчини, досить часто отримує погрози на свою адресу.

На думку активістки, підпал може бути пов'язаний з конфліктом з одним із забудовників, з яким вона бореться протягом тривалого часу.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", мешканець Криму збив двох жінок і намагався спалити машину.

Posted by Valentyna Aksionova on Monday, 10 April 2017