Мер Глухова Мішель Терещенко вирішив в оригінальний спосіб боротись із рівнем онкології в регіоні.

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook міський голова опублікував пост з планами щодо незвичного проекту.

Терещенко констатує сумну статистику проявів раку у місцевого населення, як вирішення проблеми мер пропонує відкриття центру конопляної терапії.

Чиновник називає цю рослину частиною місцевої культури та висловлює бажання вивести ненаркотичні сорти коноплі, які збережуть свої лікувальні властивості.

У своєму пості Терещенко звертається до всіх небайдужим із закликом приєднатись до відкриття першого в Україні європейського центру канабіс-терапії.

Популярні новини зараз
Доведеться виживати без пенсії: ПФУ зупинить виплати низці громадян Стосується всіх, хто отримує пенсію через "Ощадбанк": до виплати нарахують бонус ТЦК знайшли лазівку: чоловікам з бронюванням загрожує мобілізація 100 доларів просто так не обміняєте: ці купюри стануть проблемою для українців
Показати ще

Така установа має допомогти хворим перебороти страшну недугу та відпочити.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у Харкові знайшли загадкову теплицю з коноплею.