У четвер, 27 квітня, у Національному банку України прийняли рішення про позбавлення банківської ліцензії ПАТ "Фінбанк".

Про це повідомляє прес-служба Нацбанку.

"Згідно з пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних Національний банк України позбавив ліцезії та ліквідував Публічне акціонерне товариство "Фінбанк", - йдеться у повідомленні.

Керівництво Фонду гарантування вкладів фізичних осіб заявляє, що 99% клієнтів "Фінбанку" отримають свої вклади у повному розмірі.

Зазначається, що сума відшкодування сягає трьох мільйонів гривень.

Популярні новини зараз
Українцям можуть списати частину боргів за комуналку Українці можуть заощадити на оплаті газу до 1000 грн: що для цього треба Стаж до 2000 року з'їдає вашу пенсію: про що варто знати, щоб зберегти виплати ПриватБанк обнуляє пенсійні картки: можна втратити не одну виплату
Показати ще

Нагадаємо, у лютому цього року керівництво банку подало заяву про самоліквідацію.

7 квітня Нацбанк визнав "Фінбанк" неплатоспроможним.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", в Україні схлопнувся черговий банк.