Діма Білан спантеличив фанатів лисою головою і надмірною худорбою. Нові знімки на сторінці співака в Instagram не на жарт стурбували його шанувальників.

Виконавець зараз знаходиться в Ісландії, де виступає з концертом і насолоджується видами засніжених гір.

Подорож явно надихнула Білана - соціальні мережі артиста завалені новими публікаціями.

[[{"fid":"178435","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"1147","width":"1080","class":"media-element file-default","data-delta":"1"}}]]

[[{"fid":"178436","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"2":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"1350","width":"1080","class":"media-element file-default","data-delta":"2"}}]]

Популярні новини зараз
Головне за ніч 2 жовтня: "мобіки" путіна самознищилися, Тарас Цимбалюк на таблетках, а на Новий рік "Олів'є" не буде Мобілізовані з рф "самознищуються" горілкою дорогою в Україну, а матері мріють збагрити синів-наркоманів На Новий рік без "Олів'є": ціни на курячі яйця злетіли до небес, тепер тільки буряки з часником Голова розвідки Буданов назвав дату входу ЗСУ до Криму, війна добігає кінця: "Виходимо на адмінкордони 1991 року"
Показати ще

І на всіх фото співак виглядає сумним і виснаженим. Шанувальники Діми пов'язують його сплін із хворобою, що давно його мучить - Білан страждає від численних гриж.

[[{"fid":"178437","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"3":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"1350","width":"1080","class":"media-element file-default","data-delta":"3"}}]]

Однак кілька постів змусили фанатів підозрювати, що, крім недуги, артиста турбують якісь романтичні переживання.

Нещодавно Діма поділився на сторінці меланхолійним відеозаписом, де за кадром грає його нова пісня "Мій океан", музику і слова для якої написав композитор, аранжувальник і скрипаль Антон Шаплін.

"Антон Шаплін, що ж ти зі мною робиш.....?? !!!! Твій трек і текст мене просто підірвав!!! Я такого давно не відчував... так люблю цей трек... він про мене...", - підписав відео співак.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Білан знову потрапив до лікарні.