В ніч на 23 березня у місті Балаклія Харківської області сталася пожежа на складі Збройних сил України, що стало причиною чисельних вибухів боєприпасів.

На відео, яке опублікували очевидці на YouTube, можна побачити, що знаряди розлітаються у різні сторони. Найпотужніший вибух стався на 4 хвилині 20 секунді. Ударна хвиля збила оператора з ніг.

Зазначимо, що через пожежу та вибухи на складі з Балаклії евакуювали близько 20 тисяч мешканців. За попередньою інформацією, жерт немає, але поранення отримала одна людина.

Основною версією виникнення пожежі пожежі на воєнному складі у Балаклії називають диверсію.

Популярні новини зараз
Можуть мобілізувати з інвалідністю: коли ТЦК не зробить вийнятків Головне за 7 червня: українцям скасовують виплати, ТЦК відмовляються від "бусифікації", а українцям підняли тарифи Мобілізація обійде стороною: ще одна категорія чоловіків стане недоторканною для ТЦК - які критерії Всі посилки блокуватимуть: Нова пошта вводить жорсткі обмеження з червня
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", міністр оборони Степан Полторак заявив, що вибухівку на склад у Балаклії могли скинути з безпілотника.