Рішення піти з "Х-Фактора" Оксані Марченко далося непросто. Сім'я теледіви на зміни в її кар'єрі відреагувала неоднозначно, розповіла ведуча в інтерв'ю Телекритиці.

"Не буду лукавити – рішення далося непросто. Багато років я була ведучою "Х-Фактора", до цього вела шоу "Україна має талант". Існує теорія, згідно з якою не можна довго займатися одним і тим же ділом, потрібно виходити на нові рівні. Я ніколи не боялася сказати: "Прощай", щоб незабаром почути нове: "Здрастуй", — міркує Оксана Марченко.

Ведуча дуже тепло відгукується про команду "Х-Фактора" і дякує Долі за те, що в її житті був такий проект.

"Звичайно, всі роки роботи на "Х-Факторі" – це окреме щасливе життя. Вся команда професіоналів-телевізійників, журі, постановники, кастинги, зйомки, обговорення, дискусії, сльози і сміх – все це було незвичайно. Я дуже вдячна Богу за те, що зі мною трапився "Х-Фактор". Але ця сторінка мого життя перегорнуто. І не треба драматизувати. У "Х-Факторі" залишилася частинка мого серця. Але я хочу відкривати нові сторінки свого життя. Сподіваюся, що їх буде ще багато", — сказала теледіва.

Перед відходом з проекту Оксана радилася з чоловіком, відомим українським політиком Віктором Медведчуком.

Популярні новини зараз

Пухнастий герой доставив на берег потопаючого бабака: прокатався на спині з вітерцем

45-річна Могилевська похвалилася успіхами схуднення в "хижому" вбранні: "Красунечка"

Дружина Віктора Павліка сильно захворіла перед пологами: "Перемерзла"

Ані Лорак приголомшила радісною новиною, чекала цілий рік: "Моя особиста історія"

Показати ще

"У нас не прийнято рубати з плеча, якщо це не якесь екстрене питання, що потребує негайного прийняття рішення", — підкреслила вона і додала, що донька Даша засмутилася через те, що мама пішла з "Х-Фактора".

"Чоловік мене підтримав, як я вже сказала. Для нього в цьому рішенні було головним, щоб мені було добре. А донька засмутилася, бо їй не хотілося розлучатися з "Х-Фактором". Вона завжди була там зі мною, на всіх ефірах, до глибокої ночі. Всіх там знає, і її всі знають", — зітхає Оксана.

На питання, чи не відмовляв чоловік її працювати, щоб більше часу приділяти дому, Оксана відповіла так:

"Я намагаюся не давати Віктору Володимировичу приводу відчути, що я мало часу приділяю сім'ї. Він теж людина дуже зайнята. Але ми обов'язково знаходимо для себе час. Вечеряємо всі разом, разом проводимо вихідні. На дитячих канікулах, влітку ми надолужуємо те, що пропустили протягом навчального року через брак часу. А про те, щоб я не працювала, питання взагалі не піднімалося. Я люблю телебачення, журналістику, але якщо треба буде зробити вибір – зроблю його не замислюючись на користь сім'ї".