У Києві 25 березня поховали колишнього депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова, якого розстріляли в центрі столиці.

Про це повідомляє "ТСН". Російського політика поховали близько 15 години на території напівзакритого Звіринецького кладовища.

Перед тим, як опустили труну, дружина депутата Марія Максакова виголосила останнє слово й подякувала чоловіку. Також вона згадала й про Україну, де її прийняли разом з Вороненковим після втечі з Росії.

Колега Воронекова, російський депутат Ілля Пономарьов, пообіцяв помститися винуватцям та замовникам вбивства. В останню путь політика прийшли провести близько 20 людей. Це було близьке оточення депутата та журналісти.

[[{"fid":"178916","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"456","width":"608","class":"media-element file-default","data-delta":"1"}}]][[{"fid":"178917","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"2":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"456","width":"608","class":"media-element file-default","data-delta":"2"}}]][[{"fid":"178918","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"3":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"456","width":"608","class":"media-element file-default","data-delta":"3"}}]]

Популярні новини зараз

Мама Андрія Кузьменка пояснила, чому вимагає в ексучасників "Скрябіна" 150 тис. доларів: хочуть забрати все

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" серед райського саду стала Євою-спокусницею: "Адам десь спить"

Юрій Ткач усамітнився в лісі з двома жінками і відразу пошкодував: надкусила його грибочки

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, екс-депутата Дениса Вороненкова відспівали у Володимирському соборі. Там була присутня його дружина Марія Максакова, а також близьке оточення загиблого.