"Засновника ДНР" терориста Павла Губарєва чекають у Києві. Тут нарешті завершили розслідування і його справу вже передали до суду.

Про це 31 березня повідомив прес-центр Служби безпеки України.

"Губарєв обвинувачується за ч. 1 та ч. 3 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади), ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України), ч. 1 ст. 28 (вчинення злочину злочинною організацією), ч. 1 ст. 294 (масові заворушення) та ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної організації) Кримінального кодексу України", - йдеться у повідомленні.

Представники СБУ також зазначили, що слідство велося під процесуальним керівництвом Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України.

Наразі обвинувальний акт проти ватажка терористів Губарєва спрямували на розгляд до Шевченківського районного суду міста Києва.

Популярні новини зараз
Пенсійне посвідчення більше не працює: пільговикам змінюють правила Пенсіонерам підвищать виплати залежно від віку: кому і скільки додадуть Права водія на блокпосту: коли не можуть зупиняти і перевіряти Старшокласників виганяють зі шкіл: де з 1 вересня не братимуть на навчання
Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", у Донецьку підірвали будівлю "Міноборони ДНР".